Vyberte stránku

V Praze se uskutečnil vzdělávací program Boost Your Business
Za poslední rok vzrostl počet uživatelů sociální sítě Facebook v Česku o 5 % na víc jak 5,1 milionu uživatelů. To přimělo Facebook k uspořádáním prvního ročníku vzdělávacího programu Boost Your Business. Na akci vystoupil například Josef Hlaváček, Account Manager z Facebooku nebo zástupci firem Mixit a Favi. #fbboost

Instagram přidává novou funkci Shopping tab
Instagram to myslí s podporou e-commerce vážně a přidává novou záložku pro prodejní nabídky přes které je možné přímo nakupovat. V části „Explore“ přidává novou záložku určenou pouze pro nakupování. Tam bude možné zobrazit produktový feed prodejců. Už brzy by u nás měly být dostupné i Stories přes které půjde nakupovat.

Zdroj: theverge.com

Facebook Canvas se mění na Instant Experience
Facebook Canvas je tu s námi už víc než dva roky, ale až v poslední době si začíná získávat oblibu v e-commerce. Nejvýraznější změna v poslední době proběhla v názvu této reklamy. Facebook Canvas už nenajdete jako Základní stránku, ale nově jako Facebook Rychlá prostředí (Instant Experience). Marketérům bude nově k dispozici množství předpřipravených šablon (Instant Forms) pro ještě rychlejší vytváření reklam.

Facebook Ad Guidelines Cheat Sheet
Nevyznáte se v typech reklam, cílení, rozpočtech, ale přesto si chcete pustit kampaň na Facebooku a chcete, aby byla úspěšná? Právě pro vás je určen článek na webu wordstream.com, kde naleznete všechny aktuální informace o reklamách na Facebooku v jednoduché podobě a na jediném místě. Doporučuji!