Vyberte stránku

Nové omezení pro monetizaci videí na YouTube
YouTube zpřísnil podmínky svého programu pro monetizaci videí. Podle nových podmínek bude pro uživatele mnohem náročnější vydělávat na reklamě u svých videí. Pokud nemáte alespoň 1 000 odběratelů a 4 000 zhlédnutých minut za rok, tak nebudete moct svá videa monetizovat. Podmínky se změní od 20. února 2018.

Facebook čekají revoluční změny
Facebook v letošním roce čekají revoluční změny. Zakladatel největší sociální sítě na světě oznámil, že se máme připravit na výraznou úpravu fungování celé sociální sítě. Facebook nechce, aby většinu obsahu, který uživatelé vidí na svém newsfeedu tvořily příspěvky firemních stránek a médií. Po úpravě bychom měli vidět víc příspěvků od přátel, rodiny a smysluplného obsahu. Cílem je zvýšit interakci mezi uživateli.

Pokračování postu přímo na profilu Marka Zuckerberga

Jaké budou trendy v Messengeru od Facebooku?
Newsfeed představil 6 trendů pro Messenger pro rok 2018. A jaké změny Facebook připravil pro 1,3 miliardy aktivních uživatelů každý měsíc? Tou nejzásadnější bude další rozvoj video chatů a skupinové video konverzace. Dočkat bychom se měli zjednodušení, lepší práci s multimédii a větší důraz bude i na zákaznickou podporu firem a použití Messengeru jako marketingového kanálu. Více v článku na newsfeed.cz.

Facebook rozšíří databázi hudby do videí zdarma
Už jste setkali s tím, že jste nahráli video na YouTube a byla vám z něj odstraněna zvuková stopa, protože porušujete práva vlastníků hudby? Není to nic neobvyklého a stává se to často. Facebook jako největší konkurent YouTube chce jít jinou cestou. Uzavřel partnerství s UMG, Sony a dalšími vydavateli, abyste mohli využívat nabídku milionu hudebních skladeb a zvukových efektů zdarma, ale pouze u videí na Facebooku a Instagramu. To zní skvěle!

Instagram na letošek připravuje celou řadu novinek
Podle serveru The Next Web bude první novinkou možnost používat ve Stories GIFy, ale to není všechno. Těšit se můžeme i na možnost tzv. regream, tedy sdílení příspěvků jiných uživatelů. K dalším novinkám patří možnost vytvořit si list nejbližších přátel a sdílení příspěvků na WhatsApp. Máme se na co těšit.